Kontaktid

Landverk OÜ
Turu 34b, Tartu 51004

+372 5227240
info@landverk.ee

Ott Ojaperv

tegevjuht, projektijuhtimine

MSc
Diplomeeritud teedeinsener, tase 7
T: 522 7240   E: ott@landverk.ee

Kadri Ojaperv

juhiabi

MSc
Infoteadus
T: 5624 8475   E: kadri@landverk.ee

Tarmo Rämmel

projektijuhtimine, projekteerimine

BSc
Diplomeeritud teedeinsener, tase 7
T: 5345 4804   E: tarmo@landverk.ee

Aigar Reimann

projektijuhtimine, projekteerimine

MSc
Diplomeeritud teedeinsener, tase 7
T: 5373 1431   E: aigar@landverk.ee

Maia-Liisa Vares

projekteerija

MSc
Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7
E: maia@landverk.ee

Karel Konsap

projekteerija

MSc
Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7
Diplomeeritud hüdrotehnikainsener, tase 7
E: karel@landverk.ee

Jaan Vagula

projekteerija

MSc
Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7
Diplomeeritud hüdrotehnikainsener, tase 7
E: jaan@landverk.ee